Svatba Klip: Litomyšl

Lehkost a upřímnost umocněná čistým stylem. Celá svatba působila uklidňujícím dojmem. Pohodový pár, který si užívá nejen tohoto dne.

STÁHNOUT

Svatba v přírodě

Těžká nemoc mění hodnoty. Láska všechno vydrží. Radují se z každé drobnosti. Jejich vztah ke všemu živému i mne dokázal naplnit pohodou.

STÁHNOUT

Svatba Romantika: Brno

Svatba měla citový otisk. Přišlo i na slzičku, ale tu nevěsta nechtěla zdokumentovat. Atmosféra byla přeplněná touhou získat a dávat něhu.

STÁHNOUT

Svatba v kostele

V kostele se lidé neberou. V kostele se navzájem odevzdávají. Možná jen drobně změněné názvosloví, možná velká duchovní síla. Odhodlání navždy a bez podmínek. Kdo zažil svatbu, kde se dva navzájem darují, ví jaká síla z toho vzniká.

STÁHNOUT

Svatba Retro: Litomyšl

Nevěsta žádná křehotinka, prostě živel. Přijeli jsme o 10 minut později na obřad, nešli nikomu zapnout šaty. Humor na svatbě byl všudypřítomný.

STÁHNOUT

Plavání s kamerou Litomyšl

Vodu jsem vždycky miloval. Ale co však dokážou tito nejmenší pod vodou? Je dobře to zdokumentovat. Nikdo by tomu za pár let nevěřil.

STÁHNOUT

Firemní prezentace

Roboti, plošné spoje, vše ožívá. Představení firmy více než slova. Provedeme vás společností, aniž opustíte svoji kancelář.

STÁHNOUT

Maturitní ples Litomyšl

Jsou chvíle, které utečou. Vzpomínky na nejkrásnější období se nemusí ztratit. Uchování všech událostí, lze svěřit digitálnímu médiu.

STÁHNOUT

Kouzelník

Kdo umí ten umí. Na věku nezáleží. Levitace už není nemožná.

STÁHNOUT

Pomáháme

Jsou lidé, kterým život nadělil špatný start do života. Sami se z toho nevyhrabou. Můžeme nadávat, co je to za lidi, nebo jim pomoc.

STÁHNOUT